Kilka słów o mnie

Student wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej oraz prezes "All-ternatywy" czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży. Organizator wielu akcji charytatywnych, koncertów, warsztatów w tym m. in. finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy projektu Szlachetna Paczka. Z Jelenią Górą związany od urodzenia czyli od 1989 roku do chwili obecnej.

Podziel się z innymi

| |

Urodzinowe plebiscyty all-ternatywy

2013-10-08 12:49
W najbliższy piątek – 11 października o godz. 18:00 w Klubie KWADRAT w Jeleniej Górze odbędą się drugie urodziny all-ternatywy – Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży, a już dzisiaj na ich fanpage’u na facebooku ruszyły plebiscyty, których rozstrzygnięcie poznamy właśnie na piątkowej imprezie.

Plebiscyty mają na celu wyróżnienie instytucji, organizacji i osób działających na rzecz młodzieży, swoimi działaniami odpowiadającymi na jej potrzeby oraz potrafiącymi wydobyć na zewnątrz drzemiący w młodych ludziach potencjał. Rozstrzygnięcia zapadną w trzech kategoriach:

1. Wydarzenie Młodzieżowe Roku 2012/13
- Cieplicki Kuter Artystyczny - Cieplickie Centrum Kultury "PRZYSTAŃ TWÓRCZA"
- Juwenalia 2013 - Telewizja DAMI
- Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych „Pestka” - Jeleniogórskie Centrum Kultury & Teatr Odnaleziony
- Finał Ligi Rocka - Jeleniogórskie Centrum Kultury
- Otwarcie Skateparku - Miasto Jelenia Góra & Rada Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry "Uzdrowisko Cieplice"


2. Projekt Młodzieżowy Roku 2012/13
- Jelenia Ma Talent - Młodzieżowa Rada Miejska
- Obchody 31 Rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce - Forum Młodych PiS
- Street Wars - Fundacja Dolnośląska
- Żeromalia - Rada Samorządu Uczniowskiego I LO w Jeleniej Górze
- Żywa Biblioteka - UNESCO Friends for Change


3. Najlepszy Młodzieżowy Ośrodek Kultury 2012/13
- Jeleniogórskie Centrum Kultury
- Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu
- Młodzieżowy Dom Kultury "JELONEK"
- Miejski Dom Kultury "Muflon"
- Cieplickie Centrum Kultury "PRZYSTAŃ TWÓRCZA"

Formuła głosownia jest bardzo prosta. Na fanpage’u all-ternatywy powstały trzy albumy ze zdjęciami ukazujące logotypy instytucji bądź plakaty promujące dane wydarzenia. Głosujemy poprzez tzw. „lajki” klikając w wydarzenie, projekt bądź ośrodek, który naszym zdaniem zasługuje na zwycięstwo w plebiscycie. Nominowani, którzy zdobędą największą liczbę głosów w danej kategorii wygrywają i zostaną uhonorowani na piątkowych urodzinach.

Tutaj link do fanpage’a all-ternatywy, gdzie po zalogowaniu się na facebooku można głosować: https://www.facebook.com/SJM.ALLTERNATYWA?fref=ts

Na piątkowych urodzinach poza rozstrzygnięciem plebiscytów nadane zostaną godności członków honorowych stowarzyszenia, wyemitowane będą życzenia od organizacji partnerskich z terenu Polski i Europy, ze swoim recitalem zaprezentuje się Gabriel Wiłun. Nie zabraknie także okolicznościowego tortu i szampana.

Ponadto w trakcie urodzin rozpocznie się zbiórka pieniędzy mająca na celu umożliwienie rodzinie Państwa Witkowskich chorujących na rzadką chorobę genetyczną – ataksję móżdżkowo-rdzeniową - wyjazd na przeszczep komórek macierzystych. Zbiórkę koordynuje Bartosz Kamuda ze stowarzyszenia Red Fighters, a jej finał będzie miał miejsce 16 listopada br. w trakcie Gali Sporów Walki pn. „Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą”.

Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: